Djelatnici škole

Published by Urednik on

Djelatnici Srednje škole Čapljina u školskoj 2019./20. godini su:

 

Ravnateljica:  Željka Previšić, prof. fizike

Pomoćnica ravnateljice: Janja Andrić, prof. matematike i fizike

Pedagoginja: Dijana Jurković, mag. pedagogije

Knjižničarka: Marija Lujza Leko Bartulović

Tajnica: Anita Pavlović

Računovođa: Daria Moro

 

Nastavno osoblje:

  1. Jozo Lončar – prof. hrvatskog jezika
  2. Anela Rozić-Vrankić – prof. hrvatskog jezika
  3. Šime Doko – prof. hrvatskog jezika
  4. Adriana Raič – prof. hrvatskog jezika
  5. Nataša Jovanović  – prof. engleskog jezika
  6. Maja Zovko – prof. engleskog jezika
  7. Ivana Jerković – prof. engleskog jezika
  8. Maja Katura – prof. engleskog jezika i hrvatskog jezika
  9. Mirela Ćorić – prof. njemačkog jezika
  10. Antonija Nikolić – prof. francuskog jezika
  11. Višnja Mandrapa – prof. povijesti i latinskog jezika
  12. Marina Sušac – prof. matematike
  13. Janja Andrić – prof. matematike
  14. Magdalena Brajković – prof. matematike
  15. Zorica Rajič – prof. matematike i fizike
  16. Vesna Nosić – prof. biologije
  17. Marina Obradović – prof. kemije
  18. Martina Perić – prof. biologije i kemije
  19. Ognjenka Jurković – prof. poznavanja robe
  20. Ljiljana Vidić – prof. filozofije
  21. Ana Falak – prof. filozofije i hrvatskog jezika
  22. Branko Topić – prof. psihologije
  23. Marinela Vučić – prof. filozofije
  24. Mario Šimović – prof. teologije
  25. Monika Raguž – prof. glazbene umjetnosti
  26. Mirela Borovac Falak – prof. povijesti umjetnosti
  27. Marina Krmek – prof. geografije
  28. Alen Krvavac – prof. povijesti i zemljopisa
  29. Marijana Džeba – prof. povijesti i zemljopisa
  30. Stjepan Šutalo – prof. povijesti i zemljopisa
  31. Nikica Lovrić – prof. tjelesne i zdravstvene kulture
  32. Dinko Pervan – prof. tjelesne i zdravstvene kulture
  33. Mario Petrušić – prof. tjelesne i zdravstvene kulture
  34. Dina Goluža – prof. informatike, računalstva i elektrotehničke skupine predmeta
  35. Mario Đugum – prof. informatike i računalstva
  36. Dijana Oršulić – prof. elektrotehničke skupine predmeta
  37. Frano Borovac – nastavnik praktične nastave
  38. Željka Previšić – prof. fizike
  39. Mateja Ilić – prof. fizike
  40. Dragan Krvavac – prof. strojarske skupine predmeta
  41. Marijana Raič – prof. strojarske skupine predmeta
  42. Lidija Jovanović – prof. stojarske skupine predmeta
  43. Silvana Čolić – prof. ekonomske skupine predmeta
  44. Martina Kević – prof. ekonomske skupine predmeta
  45. Valentina Spajić – prof. ekonomske skupine predmeta
  46. Ankica Alilović – prof. poljoprivredne skupine predmeta
  47. Marijofil Rupčić – prof. poljoprivredne skupine predmeta
  48. Marko Goluža – prof. poljoprivredne skupine predmeta
  49. Livija Jurković – prof. ugostiteljske skupine predmeta
  50. Šćepo Jurković – prof. ugostiteljske skupine predmeta
  51. Verica Malić – prof. ugostiteljske skupine predmeta

 

Tehničko osoblje:

Kućni majstor: Denijo Brkić

Kotlovničar: Rafo Kordić

 

Djelatnik na školskom poljoprivrednom imanju:

  1. Milan Čepo
  2. Damir Suton

Spremačice:

  1. Mia Dodig
  2. Snježana Dragičević
  3. Dragana Jelčić
  4. Ivanka Jović
  5. Mirela Dodig
  6. Marijana Buntić
  7. Katica Vego
  8. Marijana Zelenika
Categories: Škola