EXPO Dubrovnik 22

Published by Srednja Škola on

Učenici Srednje škole Čapljina sudjelovali su na  smotri fakulteta – različitih studijskih programa iz cijele Hrvatske. Događaj je bio u organizaciji EXPO-a Dubrovnik.  Po dolasku u Dubrovnik posjetili su predstavničke štandove fakulteta. Svatko od učenika imao je priliku uvjeriti se iz prve ruke što koji fakultet nudi, te razmijeniti razmišljanja i savjete s njegovim predstavnicima. Dio slobodnog vremena učenici su proveli u krugu organizatora različitih igara, koje su izoštravale njihove misaone i motoričke sposobnosti, a nakon toga imali su edukativno i zanimljivo predavanje o državnoj maturi. Saznali su brojne informacije o sustavu mature i najnovijim promjenama vezanim za maturu. S tim događajem završila je smotra fakulteta. Ostatak slobodnog vremena, do polaska u Čapljinu, proveli su u obilasku muzeja, starog grada i šetnjom

gradskim zidinama.

Categories: Vijesti