Neprihvatljiva i potencijalno rizična ponašanja u virtualnom okružju

Published by Srednja Škola on

Na poziv profesorica Ivane Jerković i Maje Kature, Marija Ćavar, stručna savjetnica u Zavodu za školstvo Mostar, održala je radionicu s učenicima Srednje škola Čapljina. Tema radionice je bila “Neprihvatljiva i potencijalno rizična ponašanja u virtualnom okružju”, a sudjelovali su učenici odjela I.1 (opća gimnazija)  i 2.n (tehničar nutricionist).

Tehnologija je postala sastavni dio naše svakodnevice te ima utjecaj na gotovo sva područja našeg života. Virtualni svijet sve više postaje dio stvarnog svijeta, no uz sve pozitivne strane koje nudi, bitno je istaknuti i upoznati se s njegovim nedostacima, opasnostima i rizicima.

Učenici su aktivno sudjelovali u radionici te podijelili svoja, dobra i loša, iskustva u virtualnom svijetu.

            

 

Categories: Vijesti