ŠKOLSKO NATJECANJE U PISANJU POEZIJE

Published by Srednja Škola on

U organizaciji Aktiva hrvatskoga jezika i književnosti Srednje škole Čapljina, provedeno je školsko natjecanje u pisanju poezije. Svi zainteresirani učenici, ljubitelji poezije, mogli su predati svoju lirsku pjesmu nastavnicima hrvatskoga jezika koji su iste ocijenili i odabrali najbolju.

Najboljom autorskom lirskom pjesmom proglašena je pjesma Oči boje ljeta učenice Nikoline Limov (III.1). Drugo mjesto pripalo je Mariani Cvitanović (II.3) za pjesmu Nyctophilia, dok je na trećem mjestu pjesma Nema te više učenice Ane Borovac (II.1).

Pobjednička će pjesma predstavljati Školu na županijskom natjecanju koje će se održati u ožujku ove godine.

Čestitamo Nikolini i želimo joj puno uspjeha u nastavku natjecanja.

Categories: Vijesti