Majčin dan

Published by Srednja Škola on

U mjesecu svibnju obilježava se Majčin dan. To je dan kada na poseban način svima upućujemo poruku o važnosti uloge majke u životu njihove djece te zahvale za sve ono dobro što majka svojoj djeci pruža. Ono što je najbitnije jest pružiti djetetu ljubav. Od ljubavi sve počinje, a što se s ljubavlju radi izlazi na dobro.

Biti majka je divna uloga, ali isto tako i odgovorna. Mlade trebamo podučavati o toj ulozi kako bi bili spremni na sve moguće izazove. Majčina ljubav je nešto najvažnije, najjače, najljepše, najmilije, od svega jakog snažnije, od svega silnog silnije.

Drage mame, želimo vam zahvaliti na svemu. Vaše ime smo potpisali u znak zahvale. Učenici su izradili plakat s imenima njihovih mama. Zatim su ukrasili pano u školskom prostoru. Želimo vam reći da ste nam bitne u životu. Budite i dalje naša podrška, pomoć i vodilja na životnom putu.

Categories: Vijesti