Učenici United World College iz Mostara organizirali radionice na engleskom jeziku u Srednjoj školi Čapljina

Published by Srednja Škola on

Na inicijativu aktiva engleskog jezika, ucenici United World College iz Mostara  su 7.12.2023. posjetili nasu skolu i organizirali dvije radionice na engleskom jeziku. Ucenici trećih razreda gimnazije su aktivno sudjelovali u prvoj radionici kroz igru i razgovor na temu Consent/ Pristanak, a za prve i druge razrede gimnazije su organizirali radionicu sa temom Sustainability/ Održivost u kojoj su za učenike organizirali debatu na temu zastite okolisa. Druzenje sa učenicima iz Rumunjske , Kine, Moldavije, Danske, Austrije i  Indonezije je nasim učenicima pružilo priliku da aktivno koriste usvojeno znanje engleskog jezika i sudjeluju u raspravi o aktualnim temama. Dogovorena je daljnja suradnja sa United World College u Mostaru na obostrano zadovoljstvo.

   

Categories: Vijesti