BOŽIĆNA PRIREDBA – BETANIJA – 18.12.2023.

Published by Srednja Škola on

Iz ideje Vijeća učenika rodila se tradicija dolazaka u vrijeme Adventa u Dom Betaniju. Cilj je samo jedan – zajedništvo u veselju i pripremanju za dolazak Djetešca Isusa.

Tako su se i naši učenici tjednima pripremali za ovu priredbu i sve to uz osmijeh i radost u srcima. Recitatorska i glazbena sekcija su izvele pjesme u duhu Božića, a za duh narodnih pjesama zaslužni su folkloraši. Naši učenici, koji su članovi HKUD „Seljačka sloga“ iz Trebižata, izveli su nekolike pjesme. Njihova izvedba se nastavila i nakon završetka same priredbe. Neki od korisnika Betanije i Betlehema pridružili su im se pjesmom, sviranjem i plesom. Uz „Veselanje“ i „Bećarac“ našlo se još nekoliko točaka.

Zahvalni smo Betaniji i Betlehemu na gostoprimstvu i radujemo se sljedećim zajedničkim druženjima.

Categories: Vijesti