11. Smotra Sveučilišta u Dubrovniku

Published by Srednja Škola on

U petak, 16. veljače, maturanti naše gimnazije  posjetili su Smotru Sveučilišta u Dubrovniku. Po dolasku u grad najprije su, uz stručno vodstvo lokalnog vodiča, obišli staru jezgru grada i posjetili znamenitosti koje skrivaju Dubrovačke zidine.

Nakon toga su maturanti, u pratnji svojih razrednica, otišli do Studentskog doma gdje se održavala Smotra. I ovogodišnja Smotra pruža idealnu priliku za pronalazak odgovora što studirati. Učenici su imali priliku saznati informacije o studijskim programima, opremljenosti odjela, stručnoj praksi i još mnogo toga.

Dašak studenskog života učenici su mogli osjetiti obilazeći  najmoderniji studentski dom u Hrvatskoj, studentske sobe, teretanu i studentski klub „Skatula“. Posjet su završili zajedničkim ručkom u studentskom restoranu.

Poslijepodnevne sate učenici su proveli u šetnji gradom uživajući u sladoledu i prekrasnom vremenu.

 

 

 

Categories: Vijesti