Članovi sekcije Foto – video klub Srednje škole Čapljina u posjetu RTV H – B

Published by Srednja Škola on

Članovi foto-vido kluba naše škole u pratnji profesorice Adriane Rajič 27. veljače posjetili su  studio Radioteleviziju Herceg-Bosne. Djelatnici RTV H-B srdačno  su ugostili našu ekipu te su ih proveli kroz studio i  ukratko upoznali s načinom rada njihover adiotelevizije. Naša ekipa imala je priliku sjesti u voditeljske stolice, čitati s blesimetra i bar nakratko iskusiti kako je to biti televizijsko lice. Učenici nisu ostali zakinuti ni za onaj tehnički dio, onaj iza kamere te su zavirili u redakciju i režiju i upoznali se s tehničkom pozadinom programa. Vrhunac posjete bilo je gostovanje u eteru RTV H-B. U njihovom Otvorenom program, koji se emitira uživo, sudjelovali su profesorica Adriana, Filip Brajković i Ivana Lukenda te su predstavili dosadašnji rad kluba i film Pjesnik na biciklu  o našem sugrađaninu Jozi Jakiši, ali i buduće projekte. Iako je posjet bio kartak, naša se ekipa vratila u Čapljinu puna dojmova i pozitivne energije.

Categories: Vijesti