Svjetski dan knjige

Published by Srednja Škola on

Svjetski dan knjige obilježava se 23. travnja. Vijeće učenika Srednje škole Čapljina, u suradnji s Gradskom knjižnicom Čapljina, posjetilo je Dječji vrtić Čapljina. Učenici su bili u ulozi odgojitelja i odgovorno su pristupili poslu. Predškolcima su čitali priče, razgovarali na određene teme i pomagali im u crtanju. Osim što su predškolci razvili lijep odnos sa svojim odgojiteljima-učenicima i neki naši učenici su razvili pozitivan odnos prema radu odgojitelja što im otvara nove poglede u izboru zanimanja. Radovi naših predškolaca su izloženi u prostoru naše škole.

Učenici  4. razreda su imali priliku pokloniti jedni drugima knjigu s posvetom u znak sjećanja na srednju školu. Učenici 2. razreda zanimanja kuhar su izabrali knjigu iz školske knjižnice te čitali izabrane pjesme i na taj su način obilježili Svjetski dan knjige.        

Categories: Vijesti