Stručna posjeta poduzeću Alfa Therm d.o.o.

Published by Srednja Škola on

Dana 29.4. učenici 2.a i 3.b posjetili su Alfa Therm s profesorima Dinom Goluža, Majom Zovko i  Anđelkom Brajkovićem. Alfa Therm se bavi projektiranjem, montažom, distribucijom, održavanjem i servisom iz područja grijanja, klimatizacije, ventilacije i automatske regulacije vodeći računa o energetskoj efikasnosti i očuvanju životne sredine. Pokazali su nam kako njihov tim inženjera nadzire cijeli proces i vrši projektiranje prema željama i potrebama klijenta. Nakon toga pokazali su nam kako automatska regulacija osigurava energetski učinkovit rad sustava. Imali smo priliku vidjeti i njihovu radionicu gdje vrše izradu potrebnih dijelova koji nisu dostupni na tržištu, te CNC uređaje i uređaje za 3D printing. Na kraju smo vidjeli solarne panele kojim Alfa Therm za vlastite potrebe proizvodi  struju iz obnovljivih izvora.

Categories: Vijesti