Učenici Srednje škole Čapljina razveselili štićenike doma ”Betanija”

Published by Srednja Škola on

U pred blagdanskom razdoblju učenici Srednje škole Čapljina, već dugi niz godina, uveseljavaju štićenike doma ”Betanija” te korisnike radionice s posebnim potrebama ”Betlehem” raznim predstavama, igrokazima i priredbama.

Učenici naše škole svake godine također pripreme prigodne poklone za štićenike doma ”Betanija” kao i za sve korisnike doma za stare i nemoćne ”Domanovići”. Božićnu priredbu organizirala je pedagoginja u suradnji sa školskim zborom kojeg vodi profesorica Monika Bule, a igrokaze i recitacije pripremili su profesorica Adrijana Raič i profesor Šime Doko.

Laura Soče bila je voditeljica programa u domu Betanija, a osim nje nastupili su Josip Goluža i Ivana Krešić (recitacije), Iva Bule, Iva Lucija Borovac, Martina Martinović (ganga i igrokaz) te Ivan Vidić (gusle).

Categories: Vijesti