Učenici Srednje škole Čapljina u posjeti Američkom kutku Mostar

Published by Srednja Škola on

U petak 25.2. učenici prvih razreda gimnazije Srednje škole Čapljina su u pratnji profesorice Ivane Jerković posjetili Američki kutak u Mostaru. Dočekalo nas je ljubazno osoblje te prezentiralo učenicima rad i aktivnosti kutka. Prezentiran im je rad 3D printera te ponuđena mogućnost sudjelovanja na nekim od mnogih STEM radionica. Kutak je odlično opremljen ambijent s puno dostupne literature za istraživanje. Tu su besplatne obuke svih razina engleskog jezika te mogućnost korištenja elektronske biblioteke elibrary USA.

AC Mostar je također i savjetodavni EducationUSA centar za područje Hercegovine. EducationUSA Mostar pruža točne, i sveobuhvatne informacije o mogućnostima studiranja (dodiplomski,master i doktorat) na visokoškolskim ustanovama u SAD-u, te savjetovanje o programima razmjene (YES,YouthLeadership, UGRAD, Fullbright). Usluge centra su besplatne!  

Hvala Ivani Čuljak Perić na ljubaznom dočeku!

 

Categories: Vijesti