Svjetski dan zdravlja

Published by Srednja Škola on

Svjetski dan zdravlja obilježava se 7. travnja.  O zdravlju i njegovom značenju za kvalitetan ljudski život  slušamo, čitamo i komentiramo  posebno zadnjih dana. Neupitno je kako nam je zdravlje bitno i kako se moramo o njemu brinuti zbog svoje dobrobiti, dobrobiti ljudi oko nas i budućih generacija.  Vijeće učenika   je prošle godine obilježilo ovaj dan potičući i  promovirajući sport u svrhu zdravlja. U gradskoj dvorani igrale su se dvije utakmice. Ženske ekipe igrale su odbojku, a muške nogomet. I ove godine smo imali u planu organizirati sličnu sportsku manifestaciju, ali zbog trenutnih okolnosti to ne možemo ostvariti pa  se vodimo jednom od prošlogodišnjih krilatica „Sportom do 100-te“ i vježbamo u uvjetima u kojima možemo, a nadamo se uskoro i u normalnim svakodnevnim okolnostima. A dotada ostanimo zdravi, brinimo za sebe i svoje bližnje. Čuvajmo zdravlje!

Categories: Vijesti