Svjetski dan zdravlja

  • Utorak, 09 Travanj 2019

Povodom Svjetskog dana zdravlja, u gradskoj dvorani, 8. travnja održane su dvije utakmice, kako bi se mladima ukazalo na važnost športa za očuvanjem zdravlja. Ženske ekipe su igrale odbojku, a muške nogomet. Učenici Srednje škole Čapljina su bili podijeljeni u dvije miješane ekipe. A to su bile kombinacije učenika I. i IV razreda protiv učenika II. i III. razreda.
Sudjelovali su: Antea Kević, Ana Maria Brajković, Jana Krmek, Marija Perić, Leonarda Vlahić, Mariana Jurković, Darija Krešić, Mara Šutalo, Antonela Soldo, Sanja Bilić, Ana Bakalar, Antea Dragićević, Tonka Čepo, Klara Bošković, Antonio Čolić, Davor Valjan, Ilija Kordić, Ante Jurković, Zdravko Sulić, Milnko Merdžan, Ante Musulin, Marko Markić, Zdenko Bule, Robert Dovedan, Zdravko Bošković, Roberto Jovanović, Dario Kozarić, Ivan Buljubašić, Renato Perić, Marko Grgić, Marko Mandić, David Brajković, Karlo Kozarić, Josip Jovanović, Vidan Pavlović, Mateo Obradović, Živko Antić, Martin Raguž.
Za navedeni dan učenice Ivona Karlović, Iva Lucija Borovac, Gabrijela Vidić i Martina Šutalo su pripremale plakate i transparente kojima su se promovirali zdravlje, šport i zdrava prehrana. Neki od natpisa su bili: „Sportom do 100-te“ ,te „U zdravom tijelu zdrav duh“.
Vijeće učenika je i ovaj put inicijator održavanja navedenog dana i načina realizacije  u organizaciji nastavnika tjelesne i zdravstvene kulture i pedagoginje.

 

Adresa

Srednja škola Čapljina

Ul. Ruđera Boškovića 9

88 300 Čapljina

Hercegovačko-neretvanska županija

Bosna i Hercegovina

Kontakt

Tel:  +387 36 805 - 006

Fax: +387 36 807 - 506

E-mail: sscaplj@tel.net.ba