Druženje u Betlehemu

  • Srijeda, 17 Travanj 2019

Korizma je vrijeme odricanja, vrijeme dobrih djela, a to najbolje znaju učenici i profesori Srednje škole Čapljina, koji su nesebično darovali svoje vrijeme prijateljima Betlehemcima.
Već tradicionalno, drugu godinu za redom učenici i profesori su posjetili korisnike Betlehema u Čapljini s ciljem druženja u kojem su zajedno izrađivali Uskrsne čestitke. Dojmovi nisu izostali ni s jedne strane. Svi su bili presretni, jer čudesno je kako nečiji osmijeh na licu nekome može uljepšati dan.
Učenici i profesori su Betlehemce darovali slatkišima i voćem, a zauzvrat su dobili ručno rađene slike koje će im zauvijek biti sjećanje na to da: "Čovjek onoliko vrijedi koliko vrijede stvari kojima se bavi!"(Marko Aurelije)

 

Adresa

Srednja škola Čapljina

Ul. Ruđera Boškovića 9

88 300 Čapljina

Hercegovačko-neretvanska županija

Bosna i Hercegovina

Kontakt

Tel:  +387 36 805 - 006

Fax: +387 36 807 - 506

E-mail: sscaplj@tel.net.ba