Obilazak Hamburga

  • Petak, 25 Listopad 2019
Zajednička fotografija ispred Gradske vijećnice u Hamburgu. Zajednička fotografija ispred Gradske vijećnice u Hamburgu.

Jučerašnji program naših učenika na razmijeni bio je obilazak grada. Prvo su posjetili Elbphilharmonie, jednu od najvećih njemačkih koncertnih dvorana ali i najviših građevina uopće. Nakon Elbphilharmonie, smještene u lučkom dijelu grada, zaputili su se u hamburšku luku. Tamo su imali turističku vožnju brodicom, te su se iznenadili činjenicom da ovaj lučki grad ima više mostova od Venecije. Probali su i jedan od najvećih specijaliteta u Hamburgu, Fischbrötchen. Zajedno su se uputili prema starom dijelu grada u kojem se nalazi Gradska vijećnica, crkva St. Petri i drugi kulturno - povijesni spomenici koje su posjetili. Sljedećih dana nastavljaju dalje po programu. Svi su dobro i uživaju!

Adresa

Srednja škola Čapljina

Ul. Ruđera Boškovića 9

88 300 Čapljina

Hercegovačko-neretvanska županija

Bosna i Hercegovina

Kontakt

Tel:  +387 36 805 - 006

Fax: +387 36 807 - 506

E-mail: sscaplj@tel.net.ba